Наближається 14 лютого, а з ним і чудова можливість привітати та порадувати свою половинку з цим чудовим святом. Всі  закохані зараз переймаються пошуком яскравого та незвичайного подарунка. Квіти, парфуми та цукерки – це минуле століття! Ми пропонуємо вам звернути увагу на наші композиції з повітряних кульок на день Святого Валентина. Повітряні кульки – самі по собі – це вже свято! А подарунки з кульок до Дня Святого Валентина, придумані нашими дизайнерами та зроблені з любов'ю нашими майстрами-декораторами – це подвійне свято! Крім того, кульки на День Святого Валентина можна замовити з оперативною доставкою у Львові та Львівській області. 

Ми пропонуємо до Дня Закоханих наступні ефектні композиції з надувних кульок:


Фонтани з кульок до Дня Святого Валентина - це великі (до 2 і більше метрів заввишки) композиції з гелієвих кульок на День усіх Закоханих. Їх можна подарувати вашій половинці  і ними можна романтично прикрасити вашу квартиру, офіс або ресторан до Дня всіх закоханих.


Букети з кульок на День Усіх Закоханих - це дуже незвичайні та ефектні букети квітів, але які не виросли в оранжереї, а зроблені з повітряних кульок. Подаруйте такий букет з куль 14 лютого вашій коханій і вона запам'ятає цей день надовго!


Валентинки з кульок до День всіх Закоханих робляться зазвичай з великої фольгованої кульки серця червоного або рожевого кольору, на яку можна нанести ім'я вашої другої половинки і текст освідчення в коханні.


Букети гелієвих сердець до Дня Усіх закоханих - червоного, рожевого, золотого або білого кольорів, що символізують частинку вашого серця, яким ви щедро ділитеся з Вашою дівчиною або хлопцем.


Велика коробка з гелієвими кулями на День Святого Валентина, які ефектно вилітають з неї в ту мить, коли її відкриває ваша кохана. Усередині великої коробки з кулями може бути як одна велика кулька (наприклад, кулька з вітальним написом або кулька з конфетті) так і дюжина червоних сердець або кілька ефектних фольгованих кульок. У будь-якому випадку велика біла коробка, "перев'язана червоною стрічкою" з якої чарівним чином з'являються кульки з гелієм викликає захоплення!

Показано з 1 по 8 із 53 (7 сторінок)