Дізнатися стать ще не народженого немовляти зараз зовсім не важко і так хочеться розділити цей хвилюючий момент зі своїми рідними та близькими людьми. Не дивно, що гендер-паті швидко набирають обертів у всьому світі. Бажаєте влаштувати справжнє свято зі смаколиками, повітряними кулями та подарунками? Тоді забирайте ідеї для першої вечірки на честь малюка.

Щоб свято вдалось, а гості не нудьгували, до гендер-паті треба ґрунтовно підготуватися. Ми склали для вас чек-лист, який допоможе ні про що не забути під час планування цієї хвилюючої події. Використовуйте нашу шпаргалку, щоб покроково організувати наймилішу вечірку, що запам'ятається надовго. 

1. Складіть список гостей.

2. Оберіть приміщення для святкування. 

3. Приготуйте або замовте частування для своїх гостей. Це можуть бути легкі закуски, кенді-бар чи тематичний торт. 

4. Розваги. Подумайте, чим ви можете зайняти гостей. Щоб ніхто не занудьгував, можна придумати невелику конкурсну та розважальну програму. Наприклад, найпопулярніша розвага на гендер-паті — робити «ставки» на стать дитини.

5. Оберіть фотозону та прикраси для гендер-паті у Львові. У мережі магазинів "Чарівна кулька" ви зайдете все необхідне на гендер-паті Львів. 

6. Замовте кульку на визначення статі у Львові в мережі Чарівна Кулька. Показано з 1 по 8 із 21 (3 сторінок)